clock-icon

Прафкам

Прафкам

Інфармацыя аб прафкаме

Першасная прафсаюзная арганізацыя Наваполацкага камунальнага ўнітарнага прадпрыемства "Жыллёва-рамонтная эксплуатацыйная арганізацыя" Беларускага прафесійнага саюза работнікаў мясцовай прамысловасці і камунальна-бытавых прадпрыемстваў

Пугачова Таццяна Іванаўна

Старшыня ПУГАЧОВА
Таццяна Іванаўна

50-38-37 (каб. 204)

серада: 08:00 - 13:00

серада: 14:00 - 17:00

СКЛАД прафсаюзнага камітэта

Пр.І.І. Пасада
Пугачова Таццяна Іванаўна старшыня прафкама
Ткачэнка Алена Уладзіміраўна намеснік старшыні (АУП)
Родзік Алена Дзмітрыеўна член прафкама (ЖЭС-1)
Свідзерская Ірына Яўгенаўна член прафкама (ЖЭС-2)
Венжык Вольга Мікалаеўна член прафкама (ЖЭС-3)
Акружная Таццяна Васільеўна член прафкама (ЖЭС-5)
Тачыліна Алена Сяргееўна член прафкама (ЖЭС-9)
Ткачоў Канстанцін Міхайлавіч член прафкама (РБС)
Барысава Алена Аркадзьеўна член прафкама (УТР)
Дрозд Алена Віктараўна бухгалтар прафкама (АУП)
Кухарэнка Уладзіслаў Віктаравіч член прафкама (тр. служба)
Стальмакова Вольга Георгіеўна член прафкама (аварыйная служба)
Драздова Ларыса Аляксандраўна член прафкама (СКіТС)
Мамяка Марына Сяргееўна член прафкама (АУП)
Жынь Святлана Леанідаўна член прафкама (НУК)
Дзятлава Аксана Анатольеўна член прафкама (НУК)
Пазнякова Валянціна Міхайлаўна член прафкама (НУК)

Рэвізійная камісія

Пр.І.І. Пасада
Каліснічэнка Святлана Сяргееўна вядучы бухгалтар
Зянько Алена Сяргееўна бухгалтар НУК
Смарыга-Андрэева Дар’я Аляксандраўна спецыяліст аддзела кадраў

Камісіі прафсаюзнага камітэта

Камісія па грамадскім кантролі за выкананнем заканадаўства аб працы і аб ахове працы

Старшыня камісіі Члены камісіі
Ткачэнка Алена Уладзіміраўна (АУП)
Барысава Алена Аркадзьеўна (УТР)
Драздова Ларыса Аляксандраўна (СКіТС)
Стальмакова Вольга Георгіеўна (АС)
Тачыліна Алена Сяргееўна (ЖЭС-9)

Камісія па культурна-масавай і фізкультурна-аздараўленчай рабоце

Старшыня камісіі Члены камісіі
Венжык Вольга Мікалаеўна (ЖЭС-3)
Пазнякова Валянціна Міхайлаўна (НУК)
Ткачоў Канстанцін Міхайлавіч (РБС)
Дрозд Алена Віктараўна (АУП)
Куль Віялета Канстанцінаўна (ЖЭС-2)

Камісія па заработнай плаце і занятасці

Старшыня камісіі Члены камісіі
Дзятлава Аксана Анатольеўна (НУК)
Жынь Святлана Леанідаўна (НУК)
Родзік Алена Дзмітрыеўна (ЖЭС-1)

Маладзёжны савет

Старшыня камісіі Члены камісіі
Мамяка Марына Сяргееўна (АУП)
Кухарэнка Уладзіслаў Віктаравіч (тр.служба)
Акружная Таццяна Васільеўна (ЖЭС-5)

Федэрацыя прафсаюзаў Беларусі

АРДА Міхаіл Сяргеевіч

Старшыня АРДА
Міхаіл Сяргеевіч

220126, г.Мінск, пр. Пераможцаў, 21

https://1prof.by/

Рэспубліканскі камітэт Беларускага прафсаюза

ДАРАГАКУПЕЦ Юрый Іванавіч

Старшыня ДАРАГАКУПЕЦ
Юрый Іванавіч

8(017) 347-89-84

220126, г.Мінск, пр. Пераможцаў, 21

https://profsouzgkh.by/

Віцебскае абласное аб’яднанне прафсаюзаў

ДЗЕРКАЧ Юрый Мікалаевіч

Старшыня ДЗЕРКАЧ
Юрый Мікалаевіч

8(0212) 26-18-51

210015, г. Віцебск, вул. Калініна,4

https://vitebsk.1prof.by/

Віцебская абласная арганізацыя

ЮСІКАЎ Аляксей Васільевіч

Старшыня ЮСІКАЎ
Аляксей Васільевіч

8(0212) 26-25-26

210015, г. Віцебск, вул. Калініна,4

http://www.okbp.by

Грамадскія інспектары па ахове працы Наваполацкага КУП ЖРЭА (выбары) Тарыфнае пагадненне 2021-2023 (абласное) Тарыфнае пагадненне 2021-2023 (рэспубліканскае)